• En
  • ساعت : ۱۷:۳:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
  • کد خبر : ۱۵۹۰۳۳
    /  5
دیدار مدیركل پست استان با خانواده شهدا
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مدیر کل پست استان در فضایی بسیار صمیمی با تعدادی از خانواده های معظم شهدا دیدار و گفتگو نمود .

دیدار مدیرکل پست استان با خانواده شهدا

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مدیر کل پست استان در فضایی بسیار صمیمی با تعدادی از خانواده های معظم شهدا دیدار و گفتگو نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، همزمان با فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی رحمانی پور مدیرکل پست استان با خانواده های معظم شهیدان شرفی مقدم ، غلامی زارچی ، قصاب خراسانی و ابراهیمی مقدم از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند .

مدیرکل پست استان  با بیان اینکه این سلسله دیدارها درراستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای جان بر کف  صورت می گیرد ، تا با روح بلند آنان که با بزرگ منشی ، همواره دغدغه اسلام را داشتند ، بیعت دوباره کنیم .

رحمانی پور  ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا ، خون شهیدان والا مقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود : اینگونه مراسم و مناسبتها بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمانهای امام و انقلاب می باشد.

وی افزود: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

بالاترین مقام پست استان ادامه داد : هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با اهمیت است.

وی یادآورشد : این دیدارها در طول سال و در فواصل زمانی و مناسبتهای مختلف انجام خواهد شد و امیدواریم این اقدام حرکت مثبتی در راستای شناسایی مشکلات احتمالی این عزیزان و برطرف کردن آنها باشد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/21 12:24
    V5.5.5.0