• En
  • ساعت : ۱۰:۵۹:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
  • کد خبر : ۱۶۷۷۲۸
    /  7
دیدار مدیر كل پست استان با فرماندارشهرستان بهاباد
مدیر کل پست استان یزد روز گذشته ضمن دیدار با فرماندار شهرستان بهاباد ، با هدف بررسی نحوه ارائه خدمات پستی به شهروندان ، از دفتر پست بهاباد و اداره پست شهرستان بافق نیز بازدید نمود و از نزدیک با کارکنان واحدهای پستی مذکور به بحث و گفتگو پرداخت

دیدار مدیر کل پست استان با فرماندارشهرستان بهاباد

مدیر کل پست استان یزد روز گذشته ضمن دیدار با فرماندار شهرستان بهاباد ، با هدف بررسی نحوه ارائه خدمات پستی به شهروندان ، از دفتر پست بهاباد و اداره پست شهرستان بافق نیز بازدید نمود و از نزدیک با کارکنان واحدهای پستی مذکور به بحث و گفتگو پرداخت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، علی محمد رحمانی پور با محمد مهدی خانی زاده بهابادی فرماندار شهرستان بهاباد دیدار و به بررسی مسائل ، مشکلات و بهبود ارائه خدمات پستی در این شهرستان پرداختند.

در ابتدای این نشست ، رحمانی پور ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کلی پست استان به بیان بعضی از مشکلات پرداخت و با اشاره به اینکه: پست امادگی داردبا ارائه سرویس های نوین در راستای خدمت به مردم گامهای موثری را بردارد گفت: در این راستا امید است بتوانیم با مساعدت و همفکری مسئولین محترم شهرستان بیش از گذشته در راستای توسعه پست شهرستان  بهاباد گام برداریم.

خانی زاده  نیز ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات ارزشمند پست استان در دوران کرونا ، پست را يک نهاد دیرینه اجتماعی خواند و به نقش و جايگاه شبکه عظیم و گسترده پست در استقرار و ارتقاء رفاه عمومی، دانش و فرهنگ اجتماعی اشاره نمود.

لازم به ذکر است رحمانی پور در این سفر ، ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداره پست شهرستان بافق و دفتر پست بهاباد ، نحوه و کیفیت ارائه خدمات پستی به مراجعین را مورد بررسی قرار داد و با پاسخگویی به موضوعات مطرح شده توسط همکاران در راستای بهبود شرایط موجود رهنمودهای لازم را ارائه نمود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/10/27 08:08
    V5.5.5.0