• En
  • ساعت : ۱۲:۹:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۷۰۴۵۹
    /  2
دیدار مدیر كل پست استان با فرماندار شهرستان یزد
رحمانی پور مدیر کل پست استان یزد ضمن حضور در فرمانداری شهرستان یزد با رستگاری فرماندار در مورد بررسی مسائل و مشکلات موجود در پست استان به بحث و گفتگو پرداختند .

دیدار مدیر کل پست استان با فرماندار شهرستان یزد

رحمانی پور مدیر کل پست استان یزد  ضمن حضور در فرمانداری شهرستان یزد با رستگاری فرماندار در مورد بررسی  مسائل و مشکلات موجود در پست استان به بحث و گفتگو پرداختند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، فرماندار شهرستان یزد در این دیدار ضمن تقدیر از تلاشهای خدمات قابل قبول کارکنان  پست استان از تمام تلاشگران این عرصه که در شرایط خطرناک شیوع ویروس بیماری کشنده کرونا همچنان در حال خدمت رسانی در خور شأن ، به مردم شریف و مومن استان دارالعباده یزد هستند تشکر نمود و آمادگی خود را جهت هرگونه همڪاری در راستای رفع موانع و مشڪلات پیش روی پست استان اعلام نمود.

رستگاری افزود : پست از اهمیت بالایی در تحولات اقتصادی، صنعتی و حتی فرهنگی برخوردار است و با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای نوین ، تسلط خود را بر ارکان جامعه به اثبات رسانده است.

رحمانی پور ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پست در شرایط کرونا بیان نمود : در شرایط حساس ڪنونی و روی‌آوری مردم به خریدهای اینترنتی، فعالیت های آنلاین و پستی افزایش چشم گیری یافته است و روند خدمت‌رسانی در ادارات پست چندین برابر گردیده  و مجموعه همکاران ما در پست استان وظایف خود را همچنان به خوبی با سرعت و دقت بالا انجام می دهند.

وی در ادامه با اشاره به برخی از مشکلات استارتاپ ها و مشاغل خانگی افزود : شرکت ملی پست در راستای تقویت و رونق کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی و دسترسی آنها به کل بازارهای کشور ،  سرویس شتابدهی پست را ارائه کرده است و از این طریق با حذف واسطه‌ها موجب رونق کسب و کارهای کوچک وشکوفایی در اقتصاد کشور شده است.

مدیرکل پست استان در ادامه بیان نمود : امیدواریم با وجود امکانات و ظرفیتهای موجود در پست استان در راستای توسعه بیش از پیش اقتصادی جهان شهر یزد گام برداریم و برای دستیابی به این مهم  بر  تعامل سازنده مسئولان با پست برای حل مشڪلات موجود تاڪید ڪرد.

در خاتمه نشست یاد شده ، سید محمد رستگاری آمادگی فرمانداری یزد را جهت هرگونه کمک و همکاری با اداره کل پست استان یزد اعلام نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/11 12:18
    V5.5.5.0